Obserwatorzy

sobota, 22 grudnia 2012

Świąteczne życzenia

Tyle chciałam zrobić jeszcze przed świętami, zapytacie co ? a no na przykład zdecydowanie więcej płatków śniegu na choinkę, uszyć dwie maty na stoliki na które zakupiłam świąteczne tkaniny, umieścić to co ostatnio poszyłam, pozaglądać do Was i nacieszyć oczy Waszymi pracami. Wszystko zostało w sferze niezrealizowanych zamierzeń. Dla mnie jednak ostatnie dwa tygodnie skurczyły się do pojedynczych godzin. Na wszystko zabrakło mi czasu. 
Przyrzekam sobie, że nadrobię wszystko po świętach - tak jak co roku ...

Teraz bardzo chciałam złożyć Wam wszystkim zaglądającym, odwiedzającym, piszącym i poświęcającym swoje wolne chwile na wizytę u mnie - Najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne.
Święta Bożego Narodzenia mają taką specjalną w sobie magię, chcemy czuć przy sobie osoby bliskie, cieszyć się ich obecnością, ale moje myśli biegną również do wszystkich których tu poznałam, od których niejednokrotnie doznałam słów wsparcia, motywacji, ciepła czy wyrazów sympatii, które bardzo sobie cenię.
Życzę Wam radości, ciepła i spokoju, bliskości najbliższych, zrozumienia i wygospodarowanego czasu na spełnianie się w tworzeniu prac, które tak często podziwiam. Niech ciepło tego kominka ogrzeje Was i waszych bliskich.6 komentarzy:

 1. Ja Tobie również życzę wszystkiego najlepszego! Spokoju, radości i pomyślności. Przesyłam świąteczne buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych, wesołych i pełnych miłości Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesolych Swiat Ci zycze ,a to czego nie zdazylas zrobic przed Swiatami, uda Ci sie to w innym czasie.)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia i też życzę Szczęśliwego Nowego Roku! serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle chciałam zrobić przed świętami ....Mi też dni się skurczyły w porażającym tempie. Odpuściłam. Za to teraz, na spokojnie szyję sobie. Praca z maszyną po świętach to relaks ;)
  Pozdrawiam cieplutko, życząc Ci ogromnej, twórczej weny i spełnienia marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń