Obserwatorzy

środa, 5 listopada 2014

Różne techniki w małych pracach

W międzyczasie powstawało trochę drobiazgów, ważnych - bo szytych z myślą o konkretnej osobie, ważnych - bo szytych z ważnej okazji :)  

Mam tu na myśli kartę z życzeniami w której  wykorzystałam ważkę wypikowaną na soluweb, technikę confetti i aplikacji.oraz torbę selavage uszytą w celu oryginalnego zapakowania prezentu 

na zdjęciu przód i tył torby zapinanej na maszynę do szycia :)Po kupieniu nowego materiału zawsze odcinam krajki które ładuję do wora, wór pęcznieje do momentu kiedy zanurzam w nim ręce i zaczynam wyciągać to co wcześniej włożyłam :) Widocznie przyszedł pomysł, powstała myśl jak to wykorzystać - tak było z szyciem tej torby - opakowania :)

Dziękuję wszystkim którzy do mnie zaglądają, zawsze z wielką przyjemnością czytam każde pozostawione słowo, pozdrawiam Was serdecznie i życzę, aby złota jeszcze jesień trwała jak najdłużej :)

6 komentarzy:

 1. Same cudenka!!!Świetny pomysl z tą torbą,opakowaniem:-)Oryginalny pomysł.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartka piękna ,a torba poza tym że super pomysł na opakowanie to jeszcze super pomysł na wykorzystanie pasków brzegowych z materiału :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś niesamowita!!! Przepiękne prezenty. Ważka cudowna, a torba bardzo wyjątkowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prace oglądałam już na FB i szczerze podziwiam - są PIĘKNE :)
  Brzegi też zbieram do wora, gdzie cierpliwie czekają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no ważka mnie rozwaliła na łopatki! jest bosssska!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. W życiu nie wpadłabym na taki genialny pomysł. Wykorzystujesz każdy skrawek - z cudnym efektem!!! Jestem pełna podziwu.

  OdpowiedzUsuń