Obserwatorzy

niedziela, 2 listopada 2014

Warsztaty w Toruniu Stitch & slash

Okres wakacyjny nie sprzyjał organizowaniu warsztatów :) ale ten miły czas mamy już za sobą i czas na nowe wyzwania. Tym razem mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na warsztaty do Torunia 23.11  i zapoznanie się z techniką zwaną Stitch & slash - szyj i tnij.


Stitch & Slash  23.11
 Tą techniką tworzymy tkaninę artystyczną i mimo sposobu szycia bardzo wytrzymałą mechanicznie. Jest to technika w której mamy do czynienia z wieloma warstwami tkanin. Doświadczenie w szyciu tą metodą ujawniło mi wiele niuansów i możliwych do uzyskania efektów.  


  Zapraszam na warsztaty do Torunia :)

dziękuję za wszystkie miłe słowa pozostawione pod ostatnimi postami :) , życząc miłego tygodnia uciekam do pracowni :)

3 komentarze:

 1. Na warsztaty nie pojadę bo mam daleko ,ale technika wygląda fajnie i daje możliwość wykorzystania resztek, których już nigdzie się raczej nie wszyje ,muszę spróbować posiłkując się filmikami.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. akurat pokazane tu prace, szyte tą techniką zużywają dużą ilość tkanin, są inne sposoby gdzie można zużyć ścinki ale efekty też będą inne. Wybrany sposób postę powania w tej technice, tak jeśli chodzi o dysponowanie tkaninami jak również zastosowanym wykończeniem daje różne efekty końcowe. Szkoda, że masz daleko, fajnie byłoby Się spotkać :) pozdrawiam :)

   Usuń