Obserwatorzy

czwartek, 26 marca 2020

Warsztaty Pictorial Quilt na Home Decor 2020

Międzynarodowym Targom w Poznaniu - Home Decor, w strefie patchworkowej przez 4 dni towarzyszyło 12 warsztatów patchworkowych . Miałam przyjemność prowadzić jeden z nich. Tematem moich warsztatów był pictorial quilt. Z uwagi na bardzo ograniczony czas  przygotowane wzory prac musiały być bardzo proste, tak aby dawały szanse ich ukończenia. Przygotowałam, gotowe zestawy dla 5 osób biorących udział w warsztatach. Tematy były dość proste z wyjątkiem jednego. Uzyskałam zgodę malarki,  Pani Magdaleny Walulik żeby jedna z uczestniczek warsztatów "namalowała" jeden z Jej obrazów tkaniną.  

Dla moich uczennic przygotowałam niespodzianki i nagrałam DVD z techniką pictorial quiltTak powstawały niektóre prace, głowa murzynki z niedokończonym jeszcze kolczykiem i nie popikowana 


piękny, niedokończony jeszcze tkaninowy obraz na podstawie obrazu Magdaleny Walulik


kot skończony już w domu Dziękuję uczestniczkom warsztatów, było mi bardzo miło z Wami  pracować, czekam na obiecane zdjęcia wykończonych prac :)

4 komentarze:

 1. O matko ! Teraz to mnie aż w dołku ściska żal, że mnie tam nie było... szkoda !
  Może w przyszłym roku się uda ? Może...
  Przepiękne prace !!! Niesamowite !!!
  Gdy zgłębiam temat patchworku - dochodzę do wniosku, że ogromną rolę pełni pikowanie właśnie i techniki łączenia tkanin. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam, cieszę się że warsztaty choć w zdalnej i tak bardzo okrojone formie podobały się i wywołały chęć uczestnictwa :)

   Usuń
 2. Te warsztaty to był hit Marzenna [tu oklaski dla Ciebie]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Jolu, cieszy mnie Twoja opinia, starałam się w bardzo krótkim czasie chociaż liznąć temat :)

   Usuń